Wolność – warta dyskomfortu

Naszym jedynym prawdziwym zadaniem tu na świecie jest bycie w zgodzie z PRAWDZIWYM sobą i manifestowanie tego czym rzeczywiście jesteśmy. Zaprzedawanie siebie czemukolwiek, komukolwiek w imię czegokolwiek jest zamachem na samego …

Wartość każdej chwili

Wolny i świadomy……Bądź kiedy wybierasz na co pożytkować energię. Wartość chwili, wartość myśli, wartość uwagi… Tak naprawdę jest nie do określenia. Można powiedzieć, że nasza energia, nasza uwaga jest bezcenna. KAŻDY …

Świadomie, czyli szanując różne drogi

Każdy, kto słucha swojego wnętrza kroczy przez życie swoją ścieżką. Nawet nieświadomie zmierzamy w jakiś określony sposób w jakimś kierunku.Niezależnie od tego, jak kodowana przez „świat zewnętrzny” jest nasza podświadomość nie …

0 Comments

Każdy, kto słucha swojego wnętrza kroczy przez życie swoją ścieżką.


Nawet nieświadomie zmierzamy w jakiś określony sposób w jakimś kierunku.
Niezależnie od tego, jak kodowana przez „świat zewnętrzny” jest nasza podświadomość nie wyzbywamy się do reszty samych siebie, pozostaje nas choć pierwiastek.
Dlatego nawet, gdy wydaje się nam, że ktoś „błądzi” nie jest to całkowicie prawdą. To nasza perspektywa.
Być może, że osoba o której myślimy później, z większą świadomością uzna podobnie. Dalej jednak pozostaje droga i sposób nauki, który osoba z głębokiego poziomu dla siebie wybiera.
Nie zmienimy czyjejś woli na siłę, możemy jednak wpływać na siebie wzajemnie i mądrze balansować.


Jak możemy stworzyć zjednoczone i świadome społeczeństwo szanując siebie i innych?


1. Słuchaj swojego serca, ducha i pozwól sobie na samodzielne myślenie, analizę. Idź swoją ścieżką niezależnie co sądzą o tym inni.
2. Pamiętaj że nr 1 dotyczy każdego. Inni nie muszą żyć tak, jak Ty chcesz. Uszanuj ich drogę, przyzwalając na nią.
3. W wypadku „konfliktu interesów” szukaj najpierw rozwiązań poprzez komunikację z „drugą stroną”.
Dzięki pamięci, że jesteśmy połączeni na głębokim poziomie, a także o tym, że Twoja wewnętrzna wibracja (nastawienie) ma wpływ na efekt „scysji” możemy dochodzić do rozwiązań najkorzystniejszych dla każdego. Miej w sobie zakodowaną intencję „korzyść”(korzyść to nie tylko wartość materialna – właściwie najbardziej precyzyjnie – korzyść to możliwość urzeczywistniania swoich prawdziwych pragnień i… bycia sobą, po prostu).
4. Zawsze w wypadku konfliktów interesów czy dowolnych sprzeczności skupiaj się na tym co chcesz osiągnąć, nie pozwól uwadze zakręcić się wokół konfliktu samego w sobie.
5. Miej świadomość tego, że każda „sprawa” (cząstka wszechświata) zawiera nieskończoność potencjałów. To oznacza, że możesz wszystko rozwiązać na nieskończoność sposobów.


To oznacza, że zawsze jest rozwiązanie dla Ciebie akceptowalne. Nie musisz godzić się na półśrodki myśląc, że „nie ma innego wyjścia”. Poszukaj. Otwórz umysł. Odpręż się i zrób zamiast natłoku myśli miejsce w ciszy na rozwiązanie dla Ciebie.


NIKT NIE MUSI DOSTOSOWAĆ SIĘ DO CIEBIE, ALE I TY NIE MUSISZ DOSTOSOWAĆ SIĘ DO INNYCH.
Można wypracować rozwiązania kompromisowe lub łączące idee. Można też balansować pomiędzy dostosowaniem się (gdy tak naprawdę Ci to nie przeszkadza), a stanowczym postawieniem na swoim niezależnie od dyskomfortu (gdy chodzi o istotne kwestie).
Możemy żyć w harmonii.
/art z sieci/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.